המגזימנים - כוכבי הילדים שרים עוזי חיטמן

המגזימנים 22/11/2014

מופע חדש משירי עוזי חיטמן: "אנחנו נשארים בארץ", "רציתי שתדע", "שירי ילדות", "הילד הכי קטן בכיתה", "למה הגדולים לא לומדים מהקטנים", "נולדתי לשלום", "המגזימנים", "אדוני ראש העיר", "ארץ הצבר" ועוד שירים רבים ואהובים בביצוע כוכבי הילדים של היום: דנה פרידר, איזי, אסף הרץ ועמית פרקש.

ב- 17 לאוקטובר 2004, בדיוק לפני עשר שנים הלך לעולמו עוזי חיטמן, כשהוא רק בן 52. חיטמן היה יוצר מיוחד ומגוון בנוף המוסיקה הישראלית. הוא נגע במגוון סגנונות הרבה לפני שהיה מקובל ולגיטמי לעסוק בהם.

בגלל ההשפעה מהבית הוא התחבר לעולמות המסורת והחזנות, עם חבריו לשכונה הוא ניגן ביטלס ואלביס פרסלי, בלהקה הצבאית הוא התחבר לארץ ישראל היפה, והיה הראשון שכתב הרבה מאוד להיטים לאמני הזמר הים תיכוני (הרבה לפני שהשמיעו אותם ברדיו). במקביל לשירים שכתב למבוגרים, היה חיטמן מזוהה גם כזמר ויוצר לילדים. הוא כתב והלחין שירים רבים לפסטיבלי הילדים ולתכניות טלוויזיה. בין השאר הוא נמנה עם מגישי "פרפר נחמד", "כמו צועני" ו"הופה היי" עם יגאל בשן ויונתן מילר, ו"חלום עליכם", חיטמן גם השתתף בקלטות הוידאו "שירים קטנים" ו"ילדיש", בהם ביצע את מיטב הקלאסיקות לילדים. כל הצעירים בני 25-20 של היום גדלו על הקלטות שלו, זוכרים אותו באהבה ומעבירים אותה הלאה לדור הבא.
הפקה מוסיקלית ופסנתר: גיל פלדמן.

22.11.14 יום שבת צהריים– פתיחת דלתות: 11:30 תחילת מופע: 13:00
מחיר כרטיס 90 ש"ח, זאפה ת"א, רח' ראול וולנברג 24 רמת החיל ת"א.
מכירת כרטיסים: טל' מרכז הזמנות זאפה: 03-7626666 / *9080