גריניטיני, הצגת ילדים מסוג אחר

גריניטיני - חידון חדש

החידון הסתיים, תודה על השתתפותכם.

 

עד כה ילדים כבדי שמיעה נמנעו מהשתתפות בהצגות ומופעים, זאת בשל הקושי הכרוך בחוסר יכולת לשמוע וליהנות מהאקט התרבותי, אך לא עוד! גריניטיני היא הצגת ילדים המשלבת חווית צפייה בקולנוע ותיאטרון בתרגום לשפת הסימנים!

ההצגה האינראקטיבית שעלתה לאחרונה על הבמה היא בשורה משמחת עבור ילדים כבדי שמיעה ובני משפחותיהם, ואנו שמחים לחשוף אותה בפניכם. בימים אלה ההצגה מתורגמת לשפה העברית, אך בקרוב כך מבטיחים לנו תתורגם גם לשפה האנגלית והערבית. נפלא!

גריניטיני היא יצורה ירוקה וקטנטנה עם לב גדול, שחיה על כוכב שנקרא "הגלובוס בר". לגריניטיני יש חברה טובה בשם יולי, קרן אור, שמסתובבת ברחבי הגלובוס ומספרת לגריניטיני על עד כוכב אחר בו החיים אינם כה שוקקים וטובים, הכוכב נקרא "כדור הארץ". נשמע מוכר? שתי החברות מחליטות לשאת אתן אבני כוח סגולות שקיבלה גריניטיני מהוריה האוהבים, ויחד הן יוצאות להציל את הכוכב האבוד, את כדור הארץ.

בדרך הבנות פוגשות חברים רבים וטובים, ביניהם ארבעת היסודות החשובים: רוח, מים, אש ואדמה בדמותם של 'ווינדין' 'אקווה' 'פיירו' ו'פלוטבו'. החבורה מתגבשת יחד ומפיצים אהבה וחברות טובה בין כל העולמות, כשבדרך הם נתקלים באתגרים גדולים ובאויב בשם "אנורמס".

"גרינטיני" היא הצגה שתבדר את כל בני המשפחה, ותלמד שיעור חשוב בהגנה על הסביבה וקבלת השונה.

לוח הופעות

 

31.1.15 ( שבת) – סינמהסיטי ראשון לציון בשעה 10:30

21.2.15 (שבת) – סינמהסיטי ראשון לציון בשעה 10:30

 

גריניטיני, הצגת ילדים מסוג אחר

עד כה ילדים כבדי שמיעה נמנעו מהשתתפות בהצגות ומופעים, זאת בשל הקושי הכרוך בחוסר יכולת לשמוע וליהנות מהאקט התרבותי, אך לא עוד! גריניטיני היא הצגת ילדים המשלבת חווית צפייה בקולנוע ותיאטרון בתרגום לשפת הסימנים! ההצגה האינראקטיבית שעלתה לאחרונה על הבמה היא בשורה משמחת עבור ילדים כבדי שמיעה ובני משפחותיהם, ואנו שמחים לחשוף אותה בפניכם. בימים אלה ההצגה מתורגמת לשפה העברית, אך בקרוב כך מבטיחים לנו תתורגם גם לשפה האנגלית והערבית. נפלא! גריניטיני היא יצורה ירוקה וקטנטנה עם לב גדול, שחיה על כוכב שנקרא "הגלובוס בר". לגריניטיני יש חברה טובה בשם יולי, קרן אור, שמסתובבת ברחבי הגלובוס ומספרת לגריניטיני על עד כוכב אחר בו החיים אינם כה שוקקים וטובים, הכוכב נקרא "כדור הארץ". נשמע מוכר? שתי החברות מחליטות לשאת אתן אבני כוח סגולות שקיבלה גריניטיני מהוריה האוהבים, ויחד הן יוצאות להציל את הכוכב האבוד, את כדור הארץ. בדרך הבנות פוגשות חברים רבים וטובים, ביניהם ארבעת היסודות החשובים: רוח, מים, אש ואדמה בדמותם של 'ווינדין' 'אקווה' 'פיירו' ו'פלוטבו'. החבורה מתגבשת יחד ומפיצים אהבה וחברות טובה בין כל העולמות, כשבדרך הם נתקלים באתגרים גדולים ובאויב בשם "אנורמס". "גרינטיני" היא הצגה שתבדר את כל בני המשפחה, ותלמד שיעור חשוב בהגנה על הסביבה וקבלת השונה.